oferta
współpraca
szkolenia
do pobrania
kontakt
Aktualności

2017-11-20

Edycja szkoleń 2017 zakończona

Dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo w warsztatach "Automatyka z systemem JA-100". Zapraszamy kolejnych Partnerów do współpracy. Polska grupa profesjonalnych Instalatorów Jablotron wciąż otwarta. Nowy cykl szkoleń niedługo - rozpoczynamy zapisy na pierwsze półrocze 2018. Dla najlepszych Współpracowników niespodzianka już w styczniu!
 
 
 
 

2017-09-01

Nowy cykl szkoleń

Zgodnie z zapowiedzią rusza jesienna edycja warsztatów "Automatyka", na które serdecznie zapraszamy!
17 października 2017 roku zaczynamy od szkolenia w Krakowie, następne odbędą się w listopadzie - kolejno 14-go w Łodzi, 15-go we Wrocławiu i 16-go w Opolu.
Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu instalacji inteligentnego budynku, otrzymania certyfikatu Autoryzowanego Instalatora, oraz vouchera na zakup zestawu JK-100 w specjalnej cenie. Szczegóły tutaj.

2017-06-23

JABLOTRON na IFSEC w Londynie

W dniach 20-22 czerwca 2017 roku w Londynie odbyły się jedne z największych targów branży zabezpieczeń w Europie - IFSEC. Oczywiście nie zabrakło JABLOTRON ALARMS.
Na naszym stoisku można było zobaczyć dobrze już znany, uniwersalny system sterujący JA-100 oraz nowości, które już niedługo będą w ofercie.
Między innymi wersja centrali dla małych obiektów JA-100KR, głowice grzejnikowe JB-150N-HEAD sterowane przez aplikację MyJablotron, magistralowe czujniki dymu JA-111ST-A.


2017-06-08

Cykl szkoleń certyfikowanego instalatora Jablotron!

14 czerwca zapraszamy na ulicę Bracką 16 w Katowicach, godzina 10ta - sala szkoleniowa Club 99.
Do zdobycia praktyczna wiedza z zakresu instalacji inteligentnego budynku, certyfikat autoryzacji, voucher na zakup zestawu w specjalnej cenie, cenna nagroda dla wylosowanego uczestnika.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.isystemy.pl/szkolenia.
Szkolenie w Katowicach kończy pierwsze półrocze 2017 warsztatów "AUTOMATYKA".
Dziękujemy uczestnikom z Dolnego Śląska i Małopolski. Zapraszamy na kolejne edycje.


2017-04-22

Czas na targi w Krakowie!

Jako wystawca 45 Krakowskich Targów Budownictwa zapraszamy do Krakowa na ul. Klimeckiego 14. W dniach 21-23 kwietnia 2017r. w godzinach 10-18 na terenie Chemobudowy Kraków będzie można zobaczyć nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie. ISYSTEMY.PL Microtec zaprezentuje SMARTDOM - uniwersalne rozwiązanie łączące w jednym systemie bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność energii.

2017-03-14

Isystemy.pl wystawcą TARBUD 2017

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższy weekend zaprezentujemy najnowocześniejsze możliwości SMARTDOMu firmy Jablotron.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Budownictwa i Kamieniarstwa w dniach 24-26.03.2017.
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1 we Wrocławiu, w piątek i sobotę w godzinach 10-18, w niedzielę 10-17.
TARBUD to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku.
Przybyłym Gościom przedstawimy korzyści z posiadania inteligentnego budynku oraz sposoby jego zarządzania.
Do zobaczenia!


2017-02-20

SMARTDOM na 4DESIGNDAYS

Jest nam niezmiernie miło, że podczas 4 Design Days mogliśmy zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania firmy Jablotron.

Stoisko wystawiennicze Isystemy.pl - mieszkaj nowocześnie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za jego odwiedzenie.

Naszych rozmówców łączyło jedno - świadomość, że piękne wnętrze to za mało. Ono musi również być bezpieczne, komfortowe, ergonomiczne. Odwiedzający podzielali opinię, że oferta SmartDom doskonale spełnia te wymagania, a co najważniejsze jest bardzo atrakcyjna. Propozycje Isystemy.pl optymalizują zużycie energii dlatego warto je stosować w każdym domu.

Liczymy na to, że zyskaliśmy Waszą sympatię i zaufanie, dlatego zostaniecie naszymi zadowolonymi Klientami i biznesowymi Partnerami.

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów oraz na kolejne wydarzenia branżowe, o których niezwłocznie poinformujemy.

Do zobaczenia


2017-02-01

ISYSTEMY.PL Partnerem 4DESIGNDAYS

Zapraszamy 16-19 lutego 2017 do MCK w Katowicach
Blisko 3,5 tys. gości biznesowych, 20 tys. zwiedzających, 170 wystawców, 40 sesji tematycznych – taka była I edycja wydarzenia 4 Design Days. Jej sukces oraz ogromne zainteresowanie II edycją pokazują, że środowisko architektów, projektantów i odbiorców ich projektów, w tym deweloperów i inwestorów, potrzebuje nowego miejsca wymiany opinii i networkingu. A – ARCHITEKTURA B – BIZNES C – CZŁOWIEK D – DESIGN


2017-01-25

Nowy cennik Jablotron

25 stycznia 2017 roku wchodzi w życie nowy cennik Jablotron. Uzupełniony o nowości, z małą korektą cenową produktów. Ważne! Urządzenia bezprzewodowe nie zawierają baterii, należy je dodatkowo zamówić.


2017-01-06

Poznaj nowości roku 2017

JABLOTRON przygotował dla swoich klientów w nowym roku szereg nowości, wśród których wyróżniają się przede wszystkim nowe termostaty pokojowe. W tyle nie pozostała również aplikacja MyJABLOTRON, która otrzymała kilka ulepszeń, dzięki czemu może użytkownikom zaoferować jeszcze większy komfort. Wyjeżdżasz w pośpiechu i nie wyłączyłeś ogrzewania lub odwrotnie chcesz się zagrzać natychmiast po przyjeździe? Steruj temperaturą w swoim domu alarmem JABLOTRON 100. Wystarczy dołączyć do swojego systemu termostat pokojowy wraz z modułem sterującym. Daje on także możliwość automatycznego przełączania do temperatury ekonomicznej w momencie uzbrojenia alarmu obiektu lub blokowania działania ogrzewania przy otwartym oknie. Temperaturę możesz sprawdzać i regulować także zdalnie, używając aplikacji MyJABLOTRON.

W celu zapewnienia niezawodnej i nieograniczonej komunikacji danych pomiędzy aplikacją MyJABLOTRON a alarmem JABLOTRON 100 masz do dyspozycji usługę Security Data Connector. Dzięki niej nie musisz się martwić o jakość, prędkość czy ilość transmitowanych danych a dostęp do swojego alarmu masz z dowolnego miejsca. Co więcej system kontroluje działanie urządzenia i zapisuje ewentualne przypadki straty sygnału. Miesięczne koszty dodatkowe zamkną się w okolicy 3 €.

Korzystanie z aplikacji MyJABLOTRON będzie jeszcze łatwiejsze. W wykazie urządzeń pojawiła się lista, na której nie są przedstawiane stany urządzeń i informacje o udostępnianiu. Szczególnie docenią to użytkownicy, którzy pracują z dużą ilością urządzeń, ponieważ teraz wczytanie listy jest do 2x szybsze. Wersję przeglądarkową uzupełniliśmy z kolei o wyszukiwanie w oparciu o nazwę urządzenia.