0
0
sign
sign
oferta
współpraca
szkolenia
do pobrania
kontakt
oferta
współpraca
szkolenia
do pobrania
kontakt
WSPARCIE TECHNICZNE
ISYSTEMY.PL Microtec jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz zespół jest gotowy do sprostania najbardziej wymagającym zadaniom. Instalatorzy mogą liczyć na pomoc e-mailową, telefoniczną, zdalną, a także jeśli to konieczne na miejscu instalacji na terenie całej Polski. Wsparcie techniczne ISYSTEMY.PL to także dostęp do unikalnych źródeł wiedzy.
WŁASNY MAGAZYN
ISYSTEMY.PL Microtec ma do dyspozycji dobrze zaopatrzony magazyn, gdzie można zakupić wszystkie urządzenia produkowane przez Jablotron. Na naszych półkach również znajdują się produkty uzupełniające ofertę systemów bezpieczeństwa i automatyki: kamery, rejestratory, czytniki kart zbliżeniowych, wideodomofony, domofony, czujniki dymu, centrale oddymiające, termostaty, siłowniki, itd. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, które dostarczają zamówione towary na kolejny dzień.
ZLECENIA INSTALACJI
ISYSTEMY.PL Microtec zapewnia swoim Klientom dostęp do zleceń wykonawstwa instalacji oferowanych systemów.
SZKOLENIA
ISYSTEMY.PL Microtec organizuje liczne szkolenia w korzystnej formie warsztatowej na terenie całej Polski. W ramach szkolenia Uczestnik otrzymuje praktyczną wiedzę, certyfikat autoryzowanego instalatora, możliwość zakupu sprzętu prezentacyjnego w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji w zakładce "SZKOLENIA".
MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO
ISYSTEMY.PL Microtec posiadają oddziały w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Mogilanach i we Wrocławiu. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia w naszej placówce lub zlecenie dowozu sprzętu tego samego dnia.
GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY
ISYSTEMY.PL Microtec zgodnie z polityką JABLOTRON zapenia najniższą cenę dla Klientów detalicznych oraz Instalatorów. Jeżeli jest inaczej skontaktuj się z wojciech@isystemy.pl. Naprawimy swój błąd.
Czat ze sprzedawcą
Zostaw wiadomość
Czat ze sprzedawcą
Dowolny oddział
Kraków
Wrocław
Mogilany
Katowice
Łódź
...
Brak połączenia
Łączenie...