Isystemy logo Isystemy nazwa
Telefon TEL. 12 418 32 40 Email biuro@isystemy.pl
Koszyk 0
Użytkownik Użytkownik
sign
Isystemy logo Isystemy nazwa
sign
Menu
oferta
współpraca
szkolenia
do pobrania
kontakt
Menu
oferta
szkolenia
do pobrania
kontakt
Współpraca

WSPARCIE TECHNICZNE

ISYSTEMY.PL Microtec jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasz zespół jest gotowy do sprostania najbardziej wymagającym zadaniom. Instalatorzy mogą liczyć na pomoc e-mailową, telefoniczną, zdalną, a także jeśli to konieczne na miejscu instalacji na terenie całej Polski. Wsparcie techniczne ISYSTEMY.PL to także dostęp do unikalnych źródeł wiedzy.
Współpraca

WŁASNY MAGAZYN

ISYSTEMY.PL Microtec ma do dyspozycji dobrze zaopatrzony magazyn, gdzie można zakupić wszystkie urządzenia produkowane przez Jablotron. Na naszych półkach również znajdują się produkty uzupełniające ofertę systemów bezpieczeństwa i automatyki: kamery, rejestratory, czytniki kart zbliżeniowych, wideodomofony, domofony, czujniki dymu, centrale oddymiające, termostaty, siłowniki, itd. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, które dostarczają zamówione towary na kolejny dzień.
Współpraca

ZLECENIA INSTALACJI

ISYSTEMY.PL Microtec zapewnia swoim Klientom dostęp do zleceń wykonawstwa instalacji oferowanych systemów.
Współpraca

SZKOLENIA

ISYSTEMY.PL Microtec organizuje liczne szkolenia w korzystnej formie warsztatowej na terenie całej Polski. W ramach szkolenia Uczestnik otrzymuje praktyczną wiedzę, certyfikat autoryzowanego instalatora, możliwość zakupu sprzętu prezentacyjnego w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji w zakładce "SZKOLENIA".
Współpraca

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO

ISYSTEMY.PL Microtec posiadają oddziały w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Mogilanach i we Wrocławiu. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia w naszej placówce lub zlecenie dowozu sprzętu tego samego dnia.
Współpraca

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

ISYSTEMY.PL Microtec zgodnie z polityką JABLOTRON zapenia najniższą cenę dla Klientów detalicznych oraz Instalatorów. Jeżeli jest inaczej skontaktuj się z wojciech@isystemy.pl. Naprawimy swój błąd.
Współpraca

INSTALATOR REKOMENDOWANY JABLOTRON

Czat ze sprzedawcą
Zostaw wiadomość
Czat ze sprzedawcą Zamknij Maksymalizuj Info
Zajęty Dowolny oddział
Zajęty Kraków
Zajęty Wrocław
Zajęty Mogilany
Zajęty Katowice
Zajęty Łódź
...
Podaj swoje imię lub pseudonim:
Brak połączenia
Łączenie...
go top
Poprzedni
Następny
Zamknij