Isystemy logo Isystemy nazwa
Telefon TEL. 12 418 32 40 Email biuro@isystemy.pl
Koszyk 0
Użytkownik Użytkownik
sign
Isystemy logo Isystemy nazwa
sign
Menu
oferta
współpraca
szkolenia
do pobrania
kontakt
Menu
oferta
szkolenia
do pobrania
kontakt

Aktualności


Data
2022-09-09
Akademia Jablotron - poziom 2

Akademia Jablotron - poziom 2

W dniach 7-9 września 2022 na zaproszenie Jablotron Alarms grupa Rekomendowanych Instalatorów miała przyjemność odwiedzić Czechy. Na szkoleniu uczestnicy pogłębili wiedzę z zakresu programowania automatyki budynkowej oraz poznali nowości oferty Jablotron 100+. Grupa zobaczyła jak realizowana jest produkcja w JabloPCB. W części integracyjnej zwiedzaliśmy Pragę i Jablonec. Dyskutowaliśmy o potrzebach rynku oraz działaniach marketingowych. To był cenny czas nauki i wypoczynku. Dziękujemy Wszystkim za obecność, a szczególnie teamowi Jablotron Alarms za serdeczną gościnę.

Osoby chętne do wstąpienia do naszej grupy Rekomendowanych Instalatorów zapraszamy do nawiązania współpracy. Pierwszy krok to odbycie szkolenia poziom 1 - szczegóły na stronie https://www.isystemy.pl/szkolenia


Data
2022-04-25
Targi branży bezpieczeństwa SECUREX

Targi branży bezpieczeństwa SECUREX

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko targowe, gdzie zaprezentujemy nowości oferty Jablotron, Commax, Scot oraz Mazi. Targi Securex to największe wydarzenie biznesowe branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie. Zakres tematyczny imprezy to bezpieczeństwo budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.


Miejsce 

Pawilon 5A, stoisko 56

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Głogowska 14

60-734 Poznań

Termin

25-27 kwiecień 2022, godziny 10-17

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt.


Data
2022-04-15
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Wesołych Świąt Wielkiej NocyData
2022-03-11
Nowe urządzenia Jablotron

Nowe urządzenia Jablotron

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży przycisków funkcyjnych, które współpracują z centralami serii JA-103K i JA-107K.

JA-156J Bezprzewodowy wielofunkcyjny przycisk umożliwia sterowanie wyjściem, wzbudzenie alarmu napadowego nogą, wykryje zabranie banknotu lub wykonanie obchodu wartownika. Więcej informacji tutaj

JA-157J Bezprzewodowy osobisty przycisk sterujący, napadowy. Może być noszony na ręce jak zegarek, zawieszony na szyi lub zamontowany na dowolnej powierzchni. Więcej informacji tutaj

JA-158J Bezprzewodowy przycisk sterujący, napadowy. Montowany na ścianie może włączyć lub wyłączyć zaprogramowane wyjście, wezwać grupę ochrony, wyświetlać stan wybranych urządzeń. Więcej informacji tutaj.

Zapraszamy do zamówień i współpracy tutaj.


Data
2022-03-08
Aktualizacja cennika Jablotron

Aktualizacja cennika Jablotron

Z uwagi na kurs Euro wynikający ze złej sytuacji politycznej na świecie Jablotron zaaktualizował swój cennik. Zachęcamy do rejestracji firmy instalacyjne tutaj. Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Czat ze sprzedawcą
Zostaw wiadomość
Czat ze sprzedawcą Zamknij Maksymalizuj Info
Zajęty Dowolny oddział
Zajęty Kraków
Zajęty Wrocław
Zajęty Mogilany
Zajęty Katowice
Zajęty Łódź
...
Podaj swoje imię lub pseudonim:
Brak połączenia
Łączenie...
go top
Poprzedni
Następny
Zamknij